تمــاس با ما
چگونه کسب و کار خود را در تلگرام رونق دهیم؟

همانطور که میدانید شبکه های اجتماعی نقش مهمی در معروفیت و رونق کسب و کار شما دارند تا جایی که یکی از معیارهای سئو نیز سیگنال های ارسالی از شبکه های اجتماعی می باشد.

ما در اینجا چند روش را برای رونق کانالتان آموزش می دهیم :

 

1- تبلیغات تبلیغات تبلیغات

2 - افزایش مطالب جذاب

3 - پیشنهادات

4 - مشاوره رایگان و خیرخواهانه

 

توضیحات هر بخش را در زیر بیان میکنیم :

 

1 - تبلیغات تبلیغات تبلیغات : هرچقدر تبلیغات بیشتری کنید حس اعتماد بیشتری به مشتری خود القا می نمایید .

اعتماد مشتری به شما حرف اول را در فروش و کسب و کار می زند . همچنین در صورتی که 100 کاربر از راه تبلیغات وارد کانال شما شدند این بدان معنا نیست که شما 100 مشتری دارید. 100 کاربر یعنی 100 علاقمند به فعالیت شما پس شما هستید که باید آن ها را تشوی به خرید کنید .

 

2 - افزایش مطالب جذاب : همیشه سعی نکنید فقط مطالبی در زمینه فروش کالاهایتان قرار دهید . در بعضی مواقع مطالب مفید برای هرچه بهتر خرید کردن جنس یا خدمات را به مشتری آموزش دهید و سعی کنید اطلاعات مشتری را در زمینه خدمات و محصولاتتان افزایش دهید.

 

3 - پیشنهادات : اعضای کانال شما همیشه منتظر بهترین قیمت از جانب کانالتان هستند پس هر از گاهی تخفیف یا پیشنهادات شگفت انگیز به آن ها بدهید . این مورد نباید آنقدر زیاد باشد که حس خستگی به کاربرانتان بدهد و کاربرانتان احساس کنند شما سود زیادی بر روی کالاهایتان می کشید .

 

4 - مشاوره رایگان و خیرخواهانه : در صورتی که کاربری به مشاوره نیاز داشت به فکر فروش جنستان نباشید. بهترین مشاوره را به او بدهید  تا کاربر از نظرات شما استفاده کند و در رتبه یک دوست خیرخواه به شما نگاه کند نه در رتبه یک فروشنده که فقط فقط فقط بفکر فروش محصولاتش است

 

آیا وان تو تری پیشنهادی برای شما دارد؟

ما پیشنهاد میکنیم از روش اختصاصی و پربازده افزایش ممبر (تبلیغات گسترده) وان تو تری برای کانال خود استفاده کنید به دلیل اینکه کاربران به اختیار خود وارد کانال می شوند و پس از دیدن کانال شما و مطالبتان در کانال عضو می شوند و این بیشترین و بهترین بازدهی را برای شما دارد و همچنین کمترین ریزش که نگرانی تمامی مدیران کانال می باشد