تمــاس با ما
چقدر تبلیغ و چقدر هزینه کنیم تا بازدهی ببینیم؟

کاربران تبلیغ دهنده به دو دسته تقسیم می شوند :

 

1 -  کاربرانی که فقط به تبلیغ نیاز دارند (سایت , کانال و پیج های دانلود فیلم و ...)

2 - کاربرانی که از راه سایت ,کانال و ... به تجارت و فروش مشغول هستند و باید از راه تبلیغات مشتری جذب نمایند

 

در دسته اول کاربران فقط به تبلیغات برای دیده شدن نیاز دارند و هر از گاهی با تبلیغات رتبه خود در بین رقبای خود افزایش می دهند و میتوانند پس از مدتی با قرار دادن تبلیغات دیگران در سایت و کانال یا ... خود منبع درآمدی برایشان بوجود آید اما درواقع هدف اصلیشان فقط دیده شدن و سرگرمی و در واقع خدمات رسانی رایگان است.

 

اما دسته دوم فقط به فکر فروش و تجارت هستند و به این نیاز دارند که کاربران از آنها خرید کنند پس باید حجم بسیار عظیم تری برای تبلیغات و بیزینس خود خرج کننده تا کاربران و بیینندگان تبلیغ تبدیل به مشتری برای این افراد گردند

 

حال سوال اینجاست که چقدر باید هزینه کرد تا فروش خوبی داشت :

در تبلیغات هیچوقت نمی توان گفت مثلا در هر 100 کاربری که شما را میبینند باید 1 الی ... نفر مشتری شوند و محصول شما را بخرند چون جذب مشتری از راه تبلیغات یک امر تصادفی (شانسی) وغیر قابل پیش بینی است اما تبلیغ دهنده میتواند با بزرگ کردن حجم تبلیغاتی شانس جذب مشتری خود را نسبت به عدد کمتر تبلیغاتی افزایش دهد.

 

مثلا : شانس 100 تبلیغ از 1000 تبلیغ به مراتب کمتر است و همچنین شانس جذب مشتری 1000 تبلیغ از 200 تبلیغ بسیار بیشتر است

 

این تفکر غلط را دور بیندازید :

 

بعضی از کاربران همیشه این تفکر را دارند که اگر در خرید ممبر 100 کاربر جذب کردند یعنی 100 مشتری به کانالشان آمده است و در این تعداد باید حداقل 1 الی ... کاربر از آن ها خرید کند و در غیر این صورت یعنی سایت برای آن ها بازدهی ندارد یا باید فروش خود را متوقف کنند . این تفکری بسیار غلط است

سوالی از شما میکنم : فرض کنید شما صاحب یک مغازه فروش موبایل هستید . آیا شما میتوانید مطمن باشید در هر 10 نفری که به مغازه شما سر میزنند حتما 1 نفر از شما خرید میکند؟مطنن و بطور قطع شما هیچوقت نمیتوانید 100 درصد انتظار چنین چیزی را داشته باشید  اما با بیشتر کردن بینندگان مغازه شما مطمنن شانس خود را در فروش کالاهایتان بسیار بسیار افزایش می دهید پس نباید دلسرد شوید چون موفقیت در تکرار حاصل می گردد .

 

از تبلیغات خسته نشوید چون راز فروش و تجارت در تبلیغات است

اگر سوالی دارید خوشحال میشویم پاسخگوی شما باشیم